شاخه‌ها
پچ کورد دو متري سینگل مد فيبرنوري نگزنس نمایش بزرگتر

پچ کورد فيبرنوري دو متري سینگل مد نگزنسnexans

جدید

  • سینگل مد
  • 2 متر
  • 50/125micron
  • Connector  SC/LC

جزییات بیشتر

260,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه توسط کابلی (که دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی هستند) به هم متصل می‌شوند که آن را پچ کورد فیبر نوری می‌نامیم. پچ کوردها الزامآ متناسب با فیبر نوری انتخاب می‌شوند, مثلآ پچ کورد (single mode) برای فیبر(single mode) و پچ کورد (multi-mode) برای کابل فیبر نوری (multi-mode) .