شاخه‌ها
پچکرد سه متري مالتي مد فيبرنوري نگزنس نمایش بزرگتر

پچ کورد فيبرنوري سه متري مالتي مد SC/LC نگزنس nexans

جدید

  • پچ کورد فیبر نوری
  • مالتی مد
  • طول 3 متر
  • 50/125micron
  • Connector  SC/LC
  • N123.2CLO3

جزییات بیشتر

330,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه توسط کابلی (که دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی هستند) به هم متصل می‌شوند که آن را پچ کورد فیبر نوری می‌نامیم. پچ کوردها الزامآ متناسب با فیبر نوری انتخاب می‌شوند, مثلآ پچ کورد (single mode) برای فیبر(single mode) و پچ کورد (multi-mode) برای کابل فیبر نوری (multi-mode) .